Informacja dla rodziców i uczniów klas piątych w związku z rekrutacją do klasy sportowej

W związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolach i szkołach wprowadza się możliwość dostarczenia brakujących dokumentów w formie elektronicznej tj. skanu lub zdjęcia na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny nr tel. 343539289 do 25 marca 2020 r. Natomiast zaświadczenia lekarskie będzie można dostarczyć po powrocie do szkoły.

Informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że w czwartek (12 marca) oraz w piątek (13 marca) w przedszkolu i szkole podstawowej nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Zwracamy się z apelem do rodziców o pozostawienie dzieci w domach. Dzieci przyprowadzone w dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) do szkoły zostaną objęte opieką w ramach funkcjonującej świetlicy szkolnej!

W osobnym komunikacie podamy Państwu informację dotyczącą całkowitego zamknięcia szkoły od poniedziałku 16 marca.

komunikat